cdi ognivia travel - filiala din adjud angajeaza agent turism/ manager agentie

Cdi Ognivia Travel - filiala din Adjud angajeaza Agent turism/ Manager agentie

Oferta expirata
0 EUR

Adjud, Vrancea
8000221887

Angajam agent vanzari/ Manager agentie
Cerinte:
Experienta prezinta un avantaj
Studii de specialitate
Oameni capabili, dornici de afirmare, pozitivi si proactivi !
Rezistenti la stres
Conditii:
Traininguri specifice pentru fiecare proiect, respectiv traininguri individuale pentru dezvoltarea profesionala/ personala;
Posibilitati de promovare;
Pachet salarial motivant in functie de experienta;
Bonus din vanzari in functie de performanta;
Reduceri la vacante si participare la minim 1 infotrip pe an.
Responsabilitati:
Preluarea solicitarilor clientilor si realizarea unor oferte personalizate pentru acestia;
Realizarea rezervarilor si urmarirea intregului proces aferent ( confirmarea rezervarii, intocmirea facturii, urmarire termene de plata etc. ) ;
Comunicarea permanenta cu clientul in scopul unei colaborari cat mai bune, intelegerea nevoilor, cerintelor specifice si oferirii de solutii personalizate; - emiterea documentelor de plata si a contractului cu turistii;
Intocmirea documentelor fiscale si de calatorie

Formular contact

Locuri de Munca Angajari Vanzari Camioane, Rulote, Remorci